Dlaczego warto korzystać z usług profesjonalnego home stagera?

Home staging w Polsce dopiero się rozwija, bardzo powoli, ale dla pewnych grup agentów czy inwestorów staje się naturalnym etapem biznesowym.

Home staging to bardzo skuteczny zabieg marketingowy. Zapewnia przewagę konkurencyjną sprzedawcom czy najemcom, którzy w chcą sprzedawać czy wynajmować szybko i za większe stawki. Czy wiesz że home staging sprzedaje mieszkania nawet o 87% szybciej, a wartość nieruchomości może wzrosnąć o 10%?

Profesjonalnie zaaranżowane domy generują więcej oglądających, a tym samym sprzedają się szybciej niż nieprzygotowane lokale. Home staging kosztuje mniej niż koszt obniżenia ceny nieruchomości czy koszt utrzymania przez kilka miesięcy mieszkania, które czeka na najemcę. 

Home staging is no longer optional in this real estate market, it’s a must

Barbara Corcoran
Kanapa i dywan boho po home stagingu

Trzy najważniejsze powody dla których warto skorzystać z usług profesjonalnego home stagera:

  • Masz tylko jedną szansę na zrobienie pierwszego wrażenia! 30 sekund – tyle potrzebuje klient na podjęcie decyzji czy chce dalej oglądać mieszkanie! Uczucia  pojawiają się w ciągu kilku sekund od wejścia do domu, dlatego tak ważne jest jak wygląda, pachnie i jakie wzbudza emocje.
  • Zdjęcia dobrze zaaranżowanych ofert wyglądają lepiej na portalach internetowych. Jeżeli jesteś wynajmującym to musisz wiedzieć, że raz dobrze zrobiony home staging, plus dobre zdjęcia możesz wykorzystać wielokrotnie. 
  • Wyprzedzasz konkurencje. Tak, jak napisałam na początku home staging w Polsce to jeszcze bardzo młoda dziedzina. Wielu agentów czy inwestorów, nie zdaje sobie sprawy z mocy tego narzędzia. W bardzo prosty sposób możesz być przed innymi. 

Reasumując, dobrze zrobiony home staging jest skuteczną metodą podniesienia wartości nieruchomości. Jeżeli jeszcze, masz jakiekolwiek wątpliwości czy będzie tak też w Twoim biznesie, zapraszam do kontaktu telefonicznego. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *